AİLE HUKUKU
Boşanma, nafaka, velayet, mal paylaşımı
HAKKINDA
Forumu tüm avukat ve vatandaşlara açıktır. Forum üyelere hukuki sorunlarına ön bilgi verme amacıyla kurulmuştur. Avukatlara aracılık hizmeti vermekten kesinlikle imtina eder.


Üyelerin sorunlarında ayrıntılı, geniş ve geçerli bilgi için bir avukata danışması veya bir avukat tevkil etmesi gerekmektedir. Soru cevaplarını temel alarak kişisel olarak avukatsız olarak yapacağınız işlemlerde zarara uğramanız dolayısıyla sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Cevaplar gönüllük esasına göre verilmektedir. Bu nedenle kullanıcılar, sordukları sorulara yanıt bulamaya bilir.


Hukuki sorularınız forum kurucusu avukat tarafından ücretsiz olarak, ön bilgilendirme mahiyetiyle cevaplamaktadır. Formumuz hiç bir kişi, zümre ve veya meslek gurubuna çıkar sağlamak amaçlı kurulmamıştır. Forumda yer alan sorular ve yapılan yorumlar üyenin kendisini bağlar.


Forumda bulunan linklerdeki bilgilerden eser sahibi ve/veya site sahipleri sorumlu olup, söz konusu linklerdeki bilgilerden sorumluluk kabul edilmez.


Üyenin formu kullanarak soru sormasında, hiçbir şekilde sorularına cevap veren avukatla vekil-müvekkil ilişkisini doğurmaz.


Forum yönetimi gerekli gördüğü takdirde istediği üyenin üyeliğini iptal eder. Soruların yayına alınıp alınmayacağı yönetimin takdirindedir.


Sorduğunuz soruların 3. Kişiler tarafından okunma ihtimali olduğunu ve bu sebeple sorularınızı 3.kişilerin okumasından kaynaklı uğrayabileceğiniz her hangi bir duruma karşı sitemiz sorumlu tutulamaz.


Kişisel bilgilerinizi güvenliğiniz için lütfen hiçbir şahıs ile paylaşmayınız. Sitemize kayıt olurken verdiğiniz kişisel bilgiler, hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşılamaz. 


Üyeler üye olmakla kuralları peşinen kabul etmiş sayılır.

İşbu forum kuralları forum yönetimi ile üye arasında yapılmış bir sözleşmedir


Ankara Boşanma Avukatı, Boşanma Avukatı Ankara, Ankaranın En iyi Avukatı, Ankaranın En iyi Boşanma Avukatı, Ankara Boşanma Avukatı Tavsiye, En iyi Boşanma Avukatı Ankara